O FAON

Přípravky řady FAON (farmatia origin natura) jsou výsledkem dlouhodobé práce odborníků z oboru vývoje a výroby léčiv, imunopreparátů,farmacie,lékařské kosmetiky a léčivých rostlin.

Kolektiv pracovníků, kteří vyvíjeli přípravky FAON, dbal na to, aby při použití prvotřídních přírodních substancí a vhodného nosiče, byla v praxi ověřena účinnost, neškodnost, a vzájemný soulad přípravků. Jednotliví pracovníci jsou autory patentů, které potvrzují světovou novost.

V přípravcích FAON , chráněných grafickou a slovní ochrannou známkou, jsou obsaženy velmi účinné látky přírodního původu v optimálním poměru. Všechny přípravky FAON mají veškeré certifikáty kvality v souladu s předpisy EU a zároveň již mnoho let před vstupem ČR do EU obdržely kladné hodnocení Ministerstva zdravotnictví České republiky (tzv. HEM).

 FAON luxux

faon luxus

Přípravky řady FAON luxus navazují na dlouhodobou tradici značky FAON (farmatia origin natura). Jsou pečlivě připravovány přímo v Karlových Varech s použitím nejkvalitnějších surovin a upravené místní vody. Vzhledem k technologické náročnosti a malé dostupnosti vstupních surovin jsou připravovány ve velmi malých sériích.

Výrobky Faon v ČR dočasně neprodáváme, zasíláme pouze do zahraničí.


www.faon.eu/titanovy-dermaroller/